На цьому сайті ви маєте змогу придбати тільки оригінальні вироби та отримати консультації з приводу застосування препаратів TM Belweder. Мета нашої команди - максимально ефективно розкрити величезний потенціал цих дивовижних продуктів, а процес покупки зробити як умога комфортним для клієнта.

Оптові покупці можуть отримати прайс і всю інформацію про продукцію TM Belweder за телефонами: 096-039-39-12, 095-537-03-12, 067-452-52-51, а також відправивши запит на e-mail belweder.ukraine@gmail.com

***

Ми з гордістю представляємо TM Belweder, яка популярна не тільки в ЄС, але і на пострадянському просторі. Тисячі відгуків вдячних клієнтів можна знайти на найпопулярніших форумах і сайтах про косметику. І це легко пояснити. Адже Бельведер - це двадцять п'ять років досвіду, фахівці найвищого класу та унікальні інноваційні розробки! Це натуральний склад і відсутність шкідливих для здоров'я добавок!

 

Наша продукція призначена для людей різного віку та статі, а демократичні ціни дозволяють купити косметику «Бельведер» людям будь-яких статків. Ця косметика ідеальна для використання як в домашніх умовах, так і на природі. Гігієнічні помади Belweder актуальні в будь-який час року. У кліматичних умовах України вони просто незамінні в холодний період, а також періоди підвищеної сонячної активності. Ці бальзами відмінно зарекомендували себе в походах, в горах, в лісі та на морі; необхідні, якщо ви перебуваєте в сухих кондиціонованих приміщеннях або часто літаєте; багато часу проводите на відкритому повітрі. Через свої відмінні характеристики та дуже зручну упаковку гігієнічні помади Belweder дуже популярні і у чоловіків. Практична конструкція дозволяє з легкістю захистити губи рухом однієї руки, а також надійно захищає від потрапляння до помади піску, бруду та пилу. Це особливо важливо в "екстремальних" умовах (сильний вітер, мороз, пустельна буря), коли для використання бальзаму не комфортно задіяти обидві руки.

 

Унікальними властивостями володіють зволожуючі бальзами-блиски для губ. Вони в лічені хвилини позбавлять вас від відчуття сухості та стягнутої шкіри, приховають зморшки, стануть на заваді виникненню неприємностей у вигляді дрібних тріщин і подразнень. Бальзами-блиски можна використовувати як декоративну так і як лікувальну косметику.

 

Окремо радимо наші засоби для нігтів. Це перевірені ефективні препарати, призначені для того, щоб ваші нігті завжди були здоровими, доглянутими, тішили вас і оточуючих. Придивіться до багатофункціонального захисного воску для нігтів. Він незамінний після миття посуду, побутових робіт, роботи на земельних ділянках, автослюсарних робіт, будь-яких ремонтних робіт і багатьох інших видів діяльності, пов'язаних з агресивним впливом на шкіру рук і нігті. А препарат проти обгризання нігтів допоміг багатьом в рішенні цієї проблеми.

 

Лікувальна косметика Belweder - чудовий подарунок коханій людині на свято або без приводу. При необхідності ми можемо красиво оформити подарунковий набір. Нам дуже важливо, щоб кожна покупка в нашому інтернет-магазині приносила радість, а Ваші емоції від виробів TM Belweder перевершували всі очікування!

 

 

BELWEDER налічує 25-річний досвід роботи в області розробки косметичних засобів і орієнтується на створення високоякісних продуктів, призначених для клієнтів, які шукають результативного та надійного помічника в питаннях догляду за шкірою та нігтями.

Наше виробництво включає в себе кілька видів лабораторій, в тому числі і мікробіологічну, оснащених сучасним обладнанням. Від моменту виникнення марки Belweder величезне значення мали клас і надійність компонентів (сировини), які використовуються для виготовлення продуктів. Були обрані виробники косметичної сировини з бездоганною репутацією, такі як BASF, Brenntag, Nordmann Rassmann, Merck Chemicals, Croda Oleochemicals, Alban Muller.

І головне - в наших лабораторіях працюють висококласні фахівці в галузі хімії та біотехнології. Все це разом дає можливість розробляти та випускати нові продукти, які відповідають вимогам часу і спрощують вирішення косметичних проблем.

Багаторічна лояльність наших клієнтів і мільйони проданих виробів, є величезним стимулом для постійної роботи з розвитку продуктів. Нові ідеї, нові компоненти та технології відкривають для цього великі можливості.

Наша головна мета - задовольнити та перевершити очікування тих, хто вибере ці продукти для себе!